| Elýeterlilik: | |
|---|---|
Mehaniki derejäni ölçemek, güýç çeşmesine mätäç bolmazdan suwuklygyň derejesine gözegçilik etmek üçin amaly çözgüt hödürleýän ussat enjamdyr. Onuň ýönekeýligi baklarda ýa-da gaplarda suwuklygyň derejesini wizual görkezýän ýüzýän mehanizmde ýerleşýär. Bu ölçeg, üznüksiz gözegçiligi üpjün edip, elektrik elýeterli däl ýa-da ygtybarsyz programmalar üçin amatlydyr. Elektron komponentleriniň ýoklugy diňe bir energiýa bilen baglanyşykly näsazlyklaryň töwekgelçiligini aradan aýyrman, eýsem tygşytly we saklamak aňsatlaşdyrýar. Bu aýratynlyk, ygtybarly we pes tehniki çözgüt zerur bolan gurluşyk, oba hojalygy we senagat prosesleri ýaly dürli pudaklarda mehaniki derejäni ölçemegi ileri tutýan saýlama edýär.
Fuelangyç we suw çüýşeleri üçin amatly, mehaniki derejämizi ölçemek aňsat we dürli amaly programmalar üçin amaly saýlama bolýar. Gyssagly ätiýaçlyk ulgamlary ýa-da üznüksiz işlemek üçin bolsun, bu ölçeg ýangyç / suw derejelerini işjeň dolandyrmaga mümkinçilik bermek bilen iş netijeliligini ýokarlandyrýar.
| model # | BMGF-400 |
| Uzynlyk | Neýlon flanesiň düýbünden 400mm |
| Material | PA66 neýlon flanes we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Doly derejä boş |
| Floüzýän ölçeg | 39 * 50mm |
| Sapak | SAE-5 deşik nagşy |
| Meýletin garnitura | NBR gazyk we gurnama nurbatlar |
| Bellik | Uzynlygy 110 ~ 1500mm aralygynda düzülip bilner |