| شتون: | |
|---|---|
د میخانیکي کچې ګیج یو هوښیار وسیله ده چې د بریښنا سرچینې ته اړتیا پرته د مایع کچې نظارت لپاره عملي حل وړاندې کوي. د دې سادگي په فلوټ میکانیزم کې ده چې په لید کې په ټانکونو یا کانټینرونو کې د مایعاتو کچه په ګوته کوي. دا ګیج د غوښتنلیکونو لپاره مثالی دی چیرې چې بریښنا شتون نلري یا د اعتبار وړ ندي ، د دوامداره نظارت ډاډ ورکوي. د دې د بریښنایی اجزاو نشتوالی نه یوازې د بریښنا پورې اړوند ناکامیو خطر له مینځه وړي بلکه دا ارزانه او اسانه ساتل هم کوي. دا خصوصیت د میخانیکي کچې ګیج په مختلفو صنعتونو کې غوره انتخاب رامینځته کوي ، پشمول د ساختماني ، کرنې او صنعتي پروسو په شمول ، چیرې چې د باور وړ او ټیټ ساتنې حل اړین دی.
د تیلو او اوبو دواړو ټانکونو لپاره غوره، زموږ د میخانیکي کچې ګیج نصب او ساتل اسانه دي، دا د مختلفو غوښتنلیکونو لپاره عملي انتخاب جوړوي. که د بیړني بیک اپ سیسټمونو یا دوامداره عملیاتو لپاره وي، دا ګیج د تیلو/اوبو سطحو فعال مدیریت فعالولو سره عملیاتي موثریت لوړوي.
| ماډل # | BMGF-400 |
| اوږدوالی | د نایلان فلانج له ښکته څخه 400mm |
| مواد | PA66 نایلان فلانج او NBR فلوټ |
| محصول | په بشپړه کچه خالي |
| د فلوټ ابعاد | 39*50mm |
| موضوع | SAE-5 سوراخ بیلګه |
| اختیاري لوازم | د NBR ګازکیټ او نصب کولو پیچ |
| څرګندونې | اوږدوالی له 110 ~ 1500mm څخه د تنظیم وړ دی |