| Boteng: | |
|---|---|
Sensor ea boemo ba BFS-365, e entsoeng ka tšepe ea premium 316 le polypropylene ea boemo ba lijo (PP), ke sesebelisoa sa maemo a holimo se etselitsoeng tekanyo e nepahetseng ea boemo ba mokelikeli, haholo-holo e loketseng ho sebelisoa maemong a metsi a nooang. Ho kopanngoa ha tšepe e sa hloekang 316 le PP ea boemo ba lijo moralong oa eona ho tiisa hore BFS-365 e feta litekanyetso tse thata ka ho fetisisa tsa polokeho le bohloeki tse hlokahalang bakeng sa lits'ebetso tse amanang le metsi a nooang. Ho latela melao e thata ea polokeho ea lijo ho thehile BFS-365 e le ntho e ka tšeptjoang litsamaisong tsa polokelo ea metsi le litsing tsa tlhoekiso ea metsi.

Boitsebiso:
E entsoe ka tšepe e sa hloekang ea 316, sensor ena e hanyetsana haholo le kutu, e etsa hore e be e loketseng bakeng sa libaka tse pepesehileng mongobo le lintho tse mabifi.
Moralo:
Moralo oa eona o momahaneng le o tiileng o netefatsa ho tšoarella le ho ts'epahala, esita le maemong a thata. Qetello ea tšepe e sa hloekang ha e ntlafatse nako e telele feela empa e boetse e netefatsa bohloeki, e leng ntho ea bohlokoa bakeng sa lisebelisoa tsa metsi a nooang.
Lisebelisoa:
E loketse ho sebelisoa lifemeng tsa ho hloekisa metsi, lits'ebetso tsa metsi tsa masepala, le tharollo ea polokelo ea metsi ea bolulo kapa ea indasteri.
| mohlala # | BFS-265 |
| Bolelele | 265mm ho tloha tlase ho screw ea hlooho |
| Lintho tse bonahalang | PP kutu le ho phaphamala |
| Sephetho | 240-33ohm, 0-190ohm |
| Qeto | 21mm ka qeto |
| Boemo ba ho phaphamala | 26*26 PP |
| Bolelele ba thapo | 250mm ntle le sehokelo: bolelele bo ka khoneha |
| NTC ea ka hare | ka tlase ho PCB e ka hare, ho utloa mocheso oa metsi |
Libaka tsa ho hloekisa metsi:
E sebelisoa ho lekola maemo a metsi ka har'a litanka le matamo ha ka nako e ts'oanang ho latela mocheso ho netefatsa maemo a nepahetseng a ts'ebetso.
Aquaculture:
E loketse temo ea litlhapi, moo boemo b