| بەردەست بوون: | |
|---|---|
هەستەوەری ئاستی BFS-365 کە بە پۆڵایەکی ستانلێسی بەرز 316 و پۆلیپرۆپیلین (PP)ی پلەی خۆراک دروستکراوە، ئامێرێکی نوخبەیە کە بۆ پێوانەکردنی وردی ئاستی شلە دروستکراوە، بە تایبەتی گونجاوە بۆ بەکارهێنان لە سیناریۆکانی ئاوی خواردنەوەدا. تێکەڵبوونی پۆڵا 316 و PPی پلەی خۆراک لە دیزاینەکەیدا گەرەنتی ئەوە دەکات کە BFS-365 توندترین پێوەرەکانی سەلامەتی و پاکوخاوێنی پێویست بۆ بەکارهێنانی پەیوەست بە ئاوی خواردنەوە تێدەپەڕێنێت. پابەندبوونی بە پرۆتۆکۆڵە توندەکانی سەلامەتی خۆراک، BFS-365ی وەک توخمێکی پشتبەستوو لە هەردوو سیستەمی خەزنەی ئاو و دامەزراوەی پاککردنەوەی ئاودا دامەزراندووە.

بابەت:
ئەم هەستەوەرە لە پۆڵا 316 دروستکراوە و بەرگرییەکی زۆری هەیە بەرامبەر بە ژەنگ، ئەمەش وایکردووە کە گونجاو بێت بۆ ئەو ژینگانەی کە بەر شێ و ماددە شەڕانگێزەکان دەکەون.
ديزاين:
دیزاینە بچووک و بەهێزەکەی دڵنیای دەدات لە مانەوە و متمانەپێکردن، تەنانەت لە بارودۆخی سەختیشدا. کۆتایی هاتنی پۆڵا ستانلێس نەک تەنها مانەوە بەرز دەکاتەوە بەڵکو پاکوخاوێنی مسۆگەر دەکات، کە ئەمەش زۆر گرنگە بۆ بەکارهێنانی ئاوی خواردنەوە.
بەرنامەکان:
ئایدیاڵە بۆ بەکارهێنان لە وێستگەکانی پاککردنەوەی ئاو، سیستەمی ئاوی شارەوانی، و گیراوەی هەڵگرتنی ئاوی نیشتەجێبوون یان پیشەسازی.
| مۆدێل # | BFS-265 |
| درێژی | 265mm لە بنی پیچی سەرەوە |
| بابەت | PP stem و float |
| دەرچوون | 240-33ohm، 0-190ohm |
| بڕیار | 21mm لە ڕوونی |
| ڕەهەندی فلۆت | 26*26 PP |
| درێژی کێبڵ | 250mm بەبێ پەیوەستکەر: درێژییەکەی دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت بێت |
| NTC ناوخۆیی | لە خوارەوەی PCB ی ناوەوە، بۆ هەستکردن بە پلەی گەرمی شلە |
وێستگەکانی پاککردنەوەی ئاو:
بەکاردێت بۆ چاودێریکردنی ئاستی ئاو لە تانکی و خەزانەکاندا لە هەمان کاتدا بەدواداچوونی پلەی گەرمی بۆ دڵنیابوون لە گونجاوی بارودۆخی پرۆسێسکردن.
کشتوکاڵی ئاوی:
ئایدیاڵە بۆ بەخێوکردنی ماسی، کە هەردوو ئاستی ئاو و پلەی گەرمی گرنگن بۆ پاراستنی ژینگەی ئاوی تەندروست.