| Helitaanka: | |
|---|---|
Dareemaha heerka BFS-365, oo lagu sameeyay birta birta qaaliga ah ee 316 iyo polypropylene heerka cuntada (PP), waa qalab heersare ah oo loogu talagalay cabbirka heerka dareeraha saxda ah, gaar ahaan ku habboon isticmaalka xaaladaha biyaha la cabbo. Isku darka birta 316 iyo PP heerka cuntada ee naqshadeeda waxay dammaanad qaadaysaa in BFS-365 uu ka sarreeyo heerka badbaadada iyo nadaafadda ugu adag ee lagama maarmaanka u ah codsiyada la xiriira biyaha la cabbi karo. U hoggaansanaanteeda qawaaniinta adag ee badbaadada cuntada waxay dejisay BFS-365 inay tahay shay la isku halayn karo ee hababka kaydka biyaha iyo xarumaha sifaynta biyaha.

Qalab:
Dareenkan oo laga soo dhisay birta 316 ee aan daxalka lahayn, dareenkani aad buu ugu adkaysanayaa daxalka, taas oo ka dhigaysa mid ku habboon bay'adaha soo gaadhay qoyaanka iyo walxaha gardarrada ah.
Naqshad:
Nashqaddeeda is haysta oo adag waxay hubisaa adkeysiga iyo isku halaynta, xitaa xaaladaha adag. Dhammaystirka birta aan nadiifka ahayn kaliya ma wanaajiso cimriga laakiin sidoo kale waxay hubisaa nadaafadda, taas oo muhiim u ah codsiyada biyaha la cabbo.
Codsiyada:
Ku habboon in loo isticmaalo dhirta sifaynta biyaha, nidaamyada biyaha ee dawladda hoose, iyo xalalka kaydinta biyaha ee la deggan yahay ama warshadaha.
| model # | BFS-265 |
| Dhererka | 265mm xagga hoose ee furka madaxa |
| Qalab | jiridda PP oo sabbayn |
| Wax soo saarka | 240-33ohm, 0-190ohm |
| Qaraarka | 21mm ee xallinta |
| Cabirka sabbaynaya | 26*26 PP |
| Dhererka fiilada | 250mm oo aan lahayn xiriiriye: dhererka waa la habeyn karo |
| NTC gudaha | xagga hoose ee PCB-ga gudaha, si loo dareemo heerkulka dareeraha |
Dhirta Daaweynta Biyaha:
Loo isticmaalo in lagu kormeero heerarka biyaha ee taangiyada iyo kaydadka iyadoo isla mar ahaantaana lala socdo heerkulka si loo hubiyo xaaladaha habaysan ee ugu wanaagsan.
Aquaculture:
Ku habboon beerashada kalluunka, halkaasoo heerka biyuhu iyo heerkulkuba ay muhiim u yihiin ilaalinta bay'ad biyood oo caafimaad qabta.