| Nea ɛwɔ hɔ: | |
|---|---|
BFS-365 level sensor a wɔde dade a ɛnyɛ den a ɛyɛ fɛ 316 ne aduan-grade polypropylene (PP) na ɛyɛe no yɛ adwinnade a ɛkorɔn a wɔayɛ ama nsu dodow a wɔde susuw pɛpɛɛpɛ, a ɛfata titiriw sɛ wɔde di dwuma wɔ nsu a wɔnom tebea horow mu. Dade a ɛnyɛ den 316 ne PP a ɛyɛ aduan a wɔde afrafra wɔ ne nhyehyɛe mu no ma awerɛhyem sɛ BFS-365 boro ahobammɔ ne ahotew ho nhyehyɛe a emu yɛ den sen biara a ɛho hia ma nneɛma a ɛfa nsu a wɔnom ho. Aduan ho ahobammɔ ho nhyehyɛe a emu yɛ den a edi so no ama BFS-365 ayɛ ade a wotumi de ho to so wɔ nsukorabea nhyehyɛe ne nsu a wɔde tew ho nyinaa mu.

Atadeɛ:
Wɔde dade a ɛnyɛ den 316 na ɛyɛɛ saa sensor yi, na ɛko tia nsɛe kɛse, na ɛma ɛyɛ nea eye ma mmeae a nsu ne nneɛma a ɛyɛ hu wɔ.
Hyehyɛ:
Sɛnea wɔayɛ no ketewaa na ɛyɛ den no ma ɛtra hɔ kyɛ na wotumi de ho to so, wɔ tebea horow a emu yɛ den mpo mu. Ɛnyɛ sɛ dade a ɛnyɛ den a wɔde wie no ma ɛtra hɔ kyɛ nko na mmom ɛma ahotew nso yɛ nea ɛho hia kɛse wɔ nsu a wɔnom mu.
Nnwuma a Wɔde Di Dwuma:
Ɛyɛ papa sɛ wɔde bedi dwuma wɔ mmeae a wɔyɛ nsu ho adwuma, nkurow akɛse mu nsu nhyehyɛe, ne nsu a wɔkora so ano aduru a wɔde di dwuma wɔ atrae anaa mfiridwuma mu.
| nhwɛsoɔ # | BFS-265 na ɛwɔ hɔ |
| Tenten | 265mm fi ase ti skru |
| Atadeɛ | PP dua ne float |
| Nea efi mu ba | 240-33ohm, 0-190ohm na ɛwɔ hɔ |
| Nhyehyɛeɛ | 21mm wɔ nsusuwii mu |
| Float nsusuwii | 26*26 PP na ɛwɔ hɔ |
| Cable tenten | 250mm a enni connector: tenten yɛ customizable |
| NTC mu | wɔ PCB a ɛwɔ mu no ase, sɛnea ɛbɛyɛ a wobɛte nsu mu hyew nka |
Nsuo a Wɔde Yɛ Adwuma:
Wɔde di dwuma de hwɛ nsu dodow a ɛwɔ nsukorabea ne nsukorabea bere a bere koro no ara wodi ɔhyew akyi de hwɛ hu sɛ tebea horow a eye sen biara a wɔde yɛ adwuma no wɔ hɔ.
Nsu mu mmoa a wɔyɛn wɔn:
Ɛyɛ papa ma mpataa a wɔyɛn wɔn, baabi a nsu dodow ne ɔhyew nyinaa ho hia na ama nsu mu nneɛma a atwa yɛn ho ahyia a ɛyɛ papa atra hɔ.