| Beskikberens: | |
|---|---|
De BFS-365 nivo sensor, makke mei premium roestfrij stiel 316 en food-grade polypropylene (PP), is in elite ynstrumint op maat foar krekte floeistof nivo mjitting, benammen geskikt foar gebrûk yn drinkwetter senario. De fúzje fan roestfrij stiel 316 en iten-grade PP yn har ûntwerp garandearret dat de BFS-365 de strangste feiligens- en hygiëne-benchmarks foarkomt foar tapassingen dy't relatearre binne oan drinkwetter. It neilibjen fan strange protokollen foar itenfeiligens hat de BFS-365 fêststeld as in betrouber elemint yn sawol wetterreservoirsystemen as wettersuveringsfoarsjenningen.

Materiaal:
Konstruearre út RVS 316, dizze sensor is tige resistint foar corrosie, wêrtroch't it ideaal foar omjouwings bleatsteld oan focht en agressive stoffen.
Ûntwerp:
It kompakte en robúste ûntwerp soarget foar duorsumens en betrouberens, sels yn útdaagjende omstannichheden. De finish fan roestfrij stiel ferbettert net allinich duorsumens, mar soarget ek foar hygiëne, wat krúsjaal is foar drinkwetterapplikaasjes.
Applikaasjes:
Ideaal foar gebrûk yn wettersuveringsynstallaasjes, gemeentlike wettersystemen, en oplossingen foar wen- of yndustriële wetteropslach.
| model # | BFS-265 |
| Lingte | 265mm út 'e boaiem fan' e kop skroef |
| Materiaal | PP stam en float |
| Utfier | 240-33 ohm, 0-190 ohm |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje |
| Float diminsje | 26*26 PP |
| Kabel lingte | 250mm sûnder ferbining: lingte is oanpasber |
| NTC ynterne | oan 'e ûnderkant fan' e binnenste PCB, om floeibere temperatuer te fielen |
Wetterbehannelingplanten:
Wurdt brûkt om wetternivo's yn tanks en reservoirs te kontrolearjen, wylst tagelyk temperatuer folgje om optimale ferwurkingsbetingsten te garandearjen.
Aquaculture:
Ideaal foar fiskkwekerij, wêr't sawol wetternivo as temperatuer kritysk binne foar it behâld fan sûne akwatyske omjouwings.