| شتون: | |
|---|---|
د BFS-365 لیول سینسر چې د پریمیم سټینلیس سټیل 316 او د خوراکي درجې پولی پروپیلین (PP) سره جوړ شوی ، یو غوره وسیله ده چې د دقیق مایع کچې اندازه کولو لپاره جوړه شوې ، په ځانګړي توګه د څښاک اوبو سناریو کې د کارولو لپاره مناسب. د سټینلیس سټیل 316 او د خوراکي درجې PP په ډیزاین کې فیوژن تضمین کوي چې BFS-365 د څښاک اوبو پورې اړوند غوښتنلیکونو لپاره اړین خورا سخت خوندیتوب او حفظ الصحې معیارونو څخه ډیر دی. د خوراکي توکو د خوندیتوب سختو پروتوکولونو ته غاړه ایښودل BFS-365 د اوبو د ذخیره کولو سیسټمونو او د اوبو پاکولو تاسیساتو کې د اعتبار وړ عنصر په توګه رامینځته کړی.

مواد:
د سټینلیس سټیل 316 څخه جوړ شوی ، دا سینسر د زنګ په وړاندې خورا مقاومت لري ، دا د لندبل او تیریدونکي موادو سره مخ شوي چاپیریال لپاره مثالی کوي.
ډیزاین:
د دې کمپیکٹ او قوي ډیزاین پایښت او اعتبار تضمینوي، حتی په ننګونکو شرایطو کې. د سټینلیس سټیل پای نه یوازې پایښت لوړوي بلکه حفظ الصحه هم تضمینوي ، کوم چې د څښاک اوبو غوښتنلیکونو لپاره خورا مهم دی.
غوښتنلیکونه:
د اوبو د درملنې پلانټونو، د ښاروالۍ د اوبو سیسټمونو، او د استوګنې یا صنعتي اوبو ذخیره کولو حلونو کې د کارولو لپاره مثالی.
| ماډل # | BFS-265 |
| اوږدوالی | د سر پیچ له ښکته څخه 265mm |
| مواد | PP ډډ او فلوټ |
| محصول | 240-33ohm، 0-190ohm |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm |
| د فلوټ ابعاد | 26*26 PP |
| د کیبل اوږدوالی | 250mm پرته له نښلونکي: اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
| NTC داخلي | د داخلي PCB په ښکته کې، د مایع تودوخې احساس کولو لپاره |
د اوبو د درملنې بوټي:
په ټانکونو او زیرمو کې د اوبو د کچې څارلو لپاره کارول کیږي پداسې حال کې چې په ورته وخت کې د تودوخې تعقیب کول ترڅو د پروسس غوره شرایط ډاډمن کړي.
آبي زراعت:
د کبانو د کرنې لپاره غوره، چیرې چې د اوبو کچه او تودوخه دواړه د صحي آبي چاپیریال ساتلو لپاره مهم دي.