| Prieinamumas: | |
|---|---|
BFS-365 lygio jutiklis, pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno 316 ir maistinio polipropileno (PP), yra elitinis prietaisas, pritaikytas tiksliai matuoti skysčio lygį, ypač tinkamas naudoti geriamojo vandens scenarijuose. Nerūdijančio plieno 316 ir maistinio PP lydymas jo konstrukcijoje garantuoja, kad BFS-365 viršija griežčiausius saugos ir higienos standartus, būtinus su geriamuoju vandeniu susijusiems tikslams. Dėl griežtų maisto saugos protokolų laikymasis BFS-365 tapo patikimu elementu tiek vandens rezervuarų sistemose, tiek vandens valymo įrenginiuose.

Medžiaga:
Pagamintas iš nerūdijančio plieno 316, šis jutiklis yra labai atsparus korozijai, todėl idealiai tinka aplinkoje, kurioje yra drėgmės ir agresyvių medžiagų.
Dizainas:
Jo kompaktiška ir tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą net ir sudėtingomis sąlygomis. Nerūdijančio plieno apdaila ne tik padidina ilgaamžiškumą, bet ir užtikrina higieną, kuri yra labai svarbi naudojant geriamąjį vandenį.
Programos:
Idealiai tinka naudoti vandens valymo įrenginiuose, komunalinėse vandens sistemose ir gyvenamuosiuose ar pramoniniuose vandens saugojimo sprendimuose.
| modelis Nr. | BFS-265 |
| Ilgis | 265 mm nuo galvutės varžto apačios |
| Medžiaga | PP kotas ir plūdė |
| Išvestis | 240-33ohm, 0-190omų |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba |
| Plūdės matmuo | 26*26 PP |
| Kabelio ilgis | 250 mm be jungties: ilgis reguliuojamas |
| NTC vidinis | vidinės PCB apačioje, kad būtų galima pajusti skysčio temperatūrą |
Vandens valymo įrenginiai:
Naudojamas vandens lygiui rezervuaruose ir rezervuaruose stebėti, tuo pačiu metu stebint temperatūrą, kad būtų užtikrintos optimalios apdorojimo sąlygos.
Akvakultūra:
Idealiai tinka žuvų auginimui, kur ir vandens lygis, ir temperatūra yra labai svarbūs sveikai vandens aplinkai palaikyti.