| Kawsay: 1.1. | |
|---|---|
Kay BFS-365 nivel sensor, ruwasqa acero inoxidable premium 316 kaqwan chaymanta mikhuypaq polipropileno (PP) kaqwan, huk instrumento elite ruwasqa kachkan preciso nivel líquido tupunapaq, aswanta allin kachkan upyana yaku escenarios kaqpi llamk’anapaq. Chay fusión nisqa acero inoxidable 316 nisqawan chaymanta PP grado alimentario nisqawanmi garantizan chay BFS-365 nisqa aswan estricto seguridad y higiene nisqa benchmarks nisqakunata pasasqanmanta, chaymi necesario aplicaciones potable yakuwan tupaq aplicaciones nisqapaq. Chay protocolos de seguridad alimentaria nisqa sinchi kamachikuykunaman hapipakusqanmi BFS-365 nisqataqa churarun, yaku waqaychana sistemakunapipas, yaku chuyanchana wasikunapipas, huk elemento confiable hina.

Material:
Acero inoxidable 316 nisqamanta ruwasqa, kay sensorqa anchatam harkakun corrosión nisqaman, chaymi allin kanman humedadwan hinaspa agresiva sustanciakunawan tupachisqa pachamamakunapaq.
Pallay:
Compacto hinaspa robusto diseñonmi garantizan unaypaq hinaspa confiabilidadta, sasachakuykunapipas. Chay acero inoxidable nisqa tukukuyqa manan unaypaqllachu kallpachan aswanpas ch’uya kaytan qhawarichin, chaymi ancha allin yaku ukyanapaq.
Yanapakuykuna:
Allinmi yaku chuyanchana wasikunapi, municipal yaku sistemakunapi, chaynallataq residencial utaq industrial yaku waqaychay solucionkunapipas.
| qatina # | BFS-265 nisqapi |
| Chutarisqa | 265mm uma tornillo uranmanta |
| Material | PP tallo y flotador |
| Lluqsiy | 240-33ohm, 0-190ohm nisqa |
| Kamachiynin | 21mm nisqa llimp’iyuq |
| Dimensión flotante nisqa | 26*26 PP |
| Cablepa sayaynin | 250mm mana conectorniyuq: largonqa personalizable |
| NTC ukhupi | PCB ukupi, yakupa rupayninta musyanapaq |
Yaku chuyanchay plantakuna: 1.1.
Tanquekunapi, yaku waqaychanakunapipas yakupa nivelninta qawarinapaqmi, chaynallataqmi temperatura nisqatapas qatipanapaq, chaynapi allin procesamiento nisqa kananpaq.
Yaku uyway: 1.1.
Challwa uywanapaq allinmi, chaypiqa yakupas, ruphaypas ancha allinmi yakupi qhali pachamamakuna kananpaq.