| Мавҷудият: | |
|---|---|
Нишондиҳандаи сатҳи механикӣ як дастгоҳи аҷибест, ки ҳалли амалии мониторинги сатҳи моеъро бидуни ниёз ба манбаи барқ пешниҳод мекунад. Содда будани он дар механизми шинокунанда аст, ки сатҳи моеъҳоро дар зарфҳо ё контейнерҳо ба таври визуалӣ нишон медиҳад. Ин ченак барои барномаҳое беҳтарин аст, ки нерӯи барқ дастрас нест ё эътимоднок аст ва назорати доимиро таъмин мекунад. Набудани ҷузъҳои электронии он на танҳо хатари нокомии марбут ба нерӯи барқро аз байн мебарад, балки онро камхарҷ ва нигоҳдорӣ осон мекунад. Ин хусусият ченаки сатҳи механикиро дар соҳаҳои гуногун, аз ҷумла сохтмон, кишоварзӣ ва равандҳои саноатӣ, ки ҳалли боэътимод ва камхарҷ муҳим аст, интихоби афзалиятнок месозад.
| модел # | ММГД-120 |
| Дарозӣ | 120мм аз поёни фланеци нейлон |
| Материал | PA66 nyon fange ва NBR шино мекунанд |
| Натиҷа | То сатҳи пурра холӣ |
| Андозаи шинокунанда | 39*50мм |
| Ришта | M45*2 |
| Фланеци ихтиёрӣ | Бастаи ҳалқаи 6 сӯрохи ва адаптери кафшер дастрас аст |
| Мулохизахо | Дарозӣ аз 110-1500 мм танзимшаванда аст |
Самаранокии хароҷот:
Одатан нисбат ба сенсорҳои электронӣ арзонтар аст, ки онҳоро барои бисёр барномаҳо мувофиқ мекунад.