| Жеткиликтүүлүгү: | |
|---|---|
Механикалык деңгээл өлчөгүч - бул кубат булагына муктаж болбостон суюктуктун деңгээлин көзөмөлдөө үчүн практикалык чечимди сунуш кылган гениалдуу түзүлүш. Анын жөнөкөйлүгү резервуарлардагы же контейнерлердеги суюктуктардын деңгээлин визуалдык түрдө көрсөткөн калкып жүрүү механизминде. Бул ченегич үзгүлтүксүз мониторингди камсыз кылуу, электр энергиясы жок же ишенимсиз болгон колдонмолор үчүн идеалдуу. Анын электрондук компоненттеринин жоктугу кубатка байланыштуу иштен чыгуу коркунучун гана жок кылбастан, аны үнөмдүү жана тейлөөнү жеңилдетет. Бул өзгөчөлүк механикалык деңгээл өлчөгүчтү ар кандай тармактарда, анын ичинде курулушта, айыл чарбада жана өнөр жай процесстеринде артыкчылыктуу тандоого айлантат, мында ишенимдүү жана аз тейлөөнү талап кылган чечим маанилүү.
| үлгү # | MMGD-120 |
| Узундук | Нейлон фланецтин түбүнөн 120 мм |
| Материал | PA66 nyon fange жана NBR float |
| Чыгуу | Толук деңгээлге чейин бош |
| Float өлчөмү | 39*50мм |
| Жип | M45*2 |
| Кошумча фланец | 6 тешиктүү фланец пакети жана ширетүүчү адаптер жеткиликтүү |
| Эскертүү | Узундугу - 110-1500 мм |
Экономикалык эффективдүүлүк:
Адатта электрондук сенсорлорго караганда арзаныраак болгондуктан, аларды көптөгөн колдонмолорго ылайыктуу кылат.