| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Механикалық деңгей өлшегіш - бұл қуат көзінсіз сұйықтық деңгейін бақылау үшін практикалық шешім ұсынатын тапқыр құрылғы. Оның қарапайымдылығы резервуарлардағы немесе контейнерлердегі сұйықтықтардың деңгейін көрнекі түрде көрсететін қалқымалы механизмде жатыр. Бұл өлшеуіш үздіксіз бақылауды қамтамасыз ететін электр қуаты жоқ немесе сенімді емес қолданбалар үшін өте қолайлы. Оның электронды құрамдас бөліктерінің болмауы қуатқа байланысты ақаулар қаупін жойып қана қоймайды, сонымен қатар оны үнемді және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Бұл мүмкіндік механикалық деңгей өлшегішін әртүрлі салаларда, соның ішінде құрылыста, ауыл шаруашылығында және өнеркәсіптік процестерде таңдаулы таңдау жасайды, мұнда сенімді және техникалық қызмет көрсетуді аз қажет ететін шешім қажет.
| үлгі # | MMGD-120 |
| Ұзындығы | Нейлон фланецтің түбінен 120 мм |
| Материал | PA66 nyon fange және NBR float |
| Шығару | Толық деңгейге дейін бос |
| Қалқымалы өлшем | 39*50мм |
| Жіп | M45*2 |
| Қосымша фланец | 6 тесігі бар фланец жинағы және дәнекерлеу адаптері бар |
| Ескертпелер | Ұзындығы 110-1500 мм теңшеуге болады |
Шығындық тиімділік:
Әдетте электронды сенсорларға қарағанда арзанырақ, бұл оларды көптеген қолданбаларға жарамды етеді.