| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo S3 mhuri BSP 1 1/4 ' thread in type level sensor is a very adaptable solution for monitoring fluid level in different applications inopa inodzivirira kubuda kwe 0-190 ohm kana 240-33 ohm, ine sarudzo dzezvino kana voltage kubuda, kuve nechokwadi kuenderana neyakasiyana siyana yekutarisa masisitimu.
Iyi sensor inoshanda pane inopikisa goho musimboti, ichipa chaiyo uye inopindirana chiyero chemafuta zviyero. Sezvo huwandu hwemafuta mutangi hunochinja, kuramba kwe sensor kunosiyana zvichienderana, zvichibvumira kunyatsotarisisa kwehuwandu hwemafuta. Iyi ficha inonyanya kubatsira kune mamaneja ezvikepe nevashandisi vanofanirwa kuchengetedza mashandisirwo emafuta uye kuve nechokwadi chekushanda kwakanaka kwemotokari dzavo nemajenareta.
Dhizaini ye sensor inovimbisa kuisirwa nyore uye kuenderana neyakasiyana siyana yemafuta tank saizi uye zvigadziriso. Kuvakwa kwayo kwakasimba uye kwakasimba kunoderedza njodzi yekukuvadzwa panguva yekuisa kana kushanda, kuve nechokwadi chekuvimbika kwenguva refu uye kushoma kwekugadzirisa zvinodiwa. Pamusoro pezvo, iyo inopikisa inobuda siginecha inoenderana neakawanda aripo ekutarisa masisitimu, achifambisa isina musono kusanganisa mune iripo setups.
Pakazere, iyo Stainless simbi 304 peturu tangi level sensor chinhu chakakosha pakugadzirisa mafuta ekutonga mumotokari dzekutengesa uye seti yejenareta. Inopa yakavimbika, yakaringana, uye inodhura-inoshanda mafuta level yekutarisa, ichibatsira kusimudzira kushanda zvakanaka uye kuderedza nguva.
| muenzaniso # | S3-350 |
| Urefu | 350mm kubva pasi kusvika kumucheto kwemusoro weyuniti, 110mm ~ 3000mm inogoneka |
| Material | Stainless simbi probe uye NBR inoyangarara |
| Mounting | BSP 1 1/4' shinda, BSP 1 1/2' shinda, NPT 1 1/2' shinda, inochekeka |
| Output | 0-190ohm kana 240-33ohm, customizable |
| Resolution | 21mm mukugadziriswa (default) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| Cable urefu | default kureba ndeye 460mm pasina connector; kureba kunokwanisika |
Zvimotokari zvekutengesa
Mumotokari dzekutengesa, iyo Stainless simbi 304 mafuta tank level sensor ine resistive kubuda inopa kwakaringana uye yakavimbika mafuta ekutarisisa. Izvi zvakakosha kune manejimendi ezvikepe, sezvo zvichibatsira mukutevera mashandisirwo emafuta uye kuronga kunozadza nemazvo. Iyo sensor's robust kuvaka inovimbisa kusimba mumamiriro akaomarara emugwagwa, kuderedza njodzi yekukuvara uye kuwedzera hupenyu hwayo.
Jenareta Sets:
Kumaseti ejenareta, sensor iyi inovimbisa kuenderera mberi kwekushanda nekunyatso tarisa mazinga emafuta. Iyo inodzivirira kuvharika kusingatarisirwe nekuda kwehutsi shoma, iyo inonyanya kukosha mune yakakosha backup system system. Iyo inopikisa inoburitsa inobvumira kubatanidzwa nyore neiyo iripo yekutarisa masisitimu, ichipa chaiyo-nguva data iyo inobatsira mukuchengetedza yakaringana mafuta emafuta uye kuderedza nguva.
Mota Dzekuvaraidza (RVs):
MuRVs, sensor inoshandiswa kutarisa mazinga ematangi akasiyana, kusanganisira mvura uye matangi emarara. Kuverenga kwayo chaiko kunobatsira kudzivirira mafashama uye kuve nechokwadi chekutonga kwetangi, kusimudzira ruzivo rwese rwekufamba. Iyo sensor yekuenderana neRV yekutarisa masisitimu inobvumira kusanganisa isina musono uye nyore kuisirwa.
Spray Tank :
Kune ekurima uye maindasitiri ekupfapfaidza matangi, iyo sensor inopa chaiyo nhanho yekutarisisa, kuve nechokwadi chekuti huwandu chaihwo hwemvura hunoshandiswa. Izvi zvinobatsira mukugadzirisa maitiro ekushandisa uye kuderedza tsvina. Kuvakwa kwesimbi isina tsvina kunovimbisa kuti sensor inoramba yakavimbika kunyange kana yakashandiswa nemakemikari akasiyana-siyana uye zvinwiwa.
Marine Tanks :
Mukushandiswa kwemugungwa, iyo sensor inoshandiswa kutarisa huwandu hwemafuta mumabhoti uye ngarava. Yayo isingadziviriri simbi isina tsvina 304 zvinhu yakanakira hutsinye hwemugungwa nharaunda, inovimbisa kuvimbika kwenguva refu. Real-time monitoring inosimudzira kuchengeteka uye kufamba, zvichibatsira kudzivirira nyaya dzine chekuita nemafuta panguva dzenzendo.
Matangi ekuchengetera :
Kune matangi ekuchengetera, iyo sensor inobatsira mukutonga kwezvinyorwa nekupa chaiyo mafuta level data. Izvi zvinobatsira mukudzivirira mafashama uye kuchengetedza mazinga akakwana ekupa. Iyo resistive inobuda inoenderana neakasiyana ekutarisa masisitimu, ichiita kuti ive mhinduro inochinja-chinja yekugadzirisa nzvimbo dzekuchengetera mafuta.