| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
Di S3 famili BSP 1 1/4' thread in tayp lɛvɛl sɛns na wan sɔlvishɔn we rili adap fɔ monitar likwid lɛvɛl dɛn na difrɛn aplikeshɔn dɛn. Dɛn kɔnstrɔk am frɔm stenlɛs stiɛl 304, i de gi fayn fayn durabiliti ɛn kɔrɛshɔn rɛsistɛns, we de mek i fayn fɔ marin wata tank, fiul tank, ɛn fɔ ol tank. Di sɛns in lɔng na kɔstɔmayz frɔm 110mm to 3000mm, alaw fɔ instɔl insay tank dɛn we gɛt difrɛn saiz dɛn I de gi wan rɛsistiv ɔtput rɛnj we na 0-190 ohm ɔ 240-33 ohm, wit opshɔn fɔ kɔrɛnt ɔ vɔlɔt autput, we de mek shɔ se i kɔmpitabl wit wan big rɛnj ɔf monitarin sistɛm dɛn As di flot de go ɔp ɛn fɔdɔm wit di likwid lɛvɛl, di sɛns de autput wan signal to di lɛvɛl gej, we de gi kɔrɛkt ɛn rili mɛzhɔmɛnt fɔ efyushɔn fɔ di likwid di lεvεl dεm na di dimand envayroment dεm.
Dis sensa de wok pan wan resistiv autput prinsipul, we de gi akchual ɛn kɔnsistɛns fiul lɛvɛl mɛzhɔmɛnt. As di fiul lɛvɛl na di tank de chenj, di sɛns in rɛsistɛns kin difrɛn akɔdin to dat, we kin mek dɛn ebul fɔ wach di fiul kwantiti kɔrɛkt wan. Dis ficha de bɛnifit mɔ fɔ di flet manija ɛn ɔpreshɔn dɛn we nid fɔ kip trak fɔ di fiul we dɛn de yuz ɛn mek shɔ se dɛn motoka ɛn jenɛra dɛn de wok fayn fayn wan.
Di dizayn fɔ di sɛns de mek shɔ se i izi fɔ instɔl ɛn i kɔmpitabl wit bɔku bɔku fiul tank saiz ɛn kɔnfigyushɔn dɛn. I kɔmpakt ɛn strɔng kɔnstrɔkshɔn de mek di risk fɔ damej we dɛn de instɔl ɔ ɔpreshɔn nɔ bɔku, ɛn dis de mek shɔ se dɛn kin abop pan am fɔ lɔng tɛm ɛn i nɔ nid fɔ mek dɛn mentenɛns am bɛtɛ. Apat frɔm dat, di rɛsistiv ɔtput signal kɔmpitabl wit bɔku monitarin sistɛm dɛn we de naw, we de mek am izi fɔ mek dɛn intagret simlɛs insay di sɛtup dɛn we de naw.
Ɔl togɛda, di stenlɛs stiɛl 304 fiul tank lɛvɛl sɛns na impɔtant kɔmpɔnɛnt fɔ ɔptimayz fiul manejmɛnt insay kɔmɛshɔnal motoka ɛn jenɛra sɛt. I de gi fiul lɛvɛl monitarin we pɔsin kin abop pan, we kɔrɛkt, ɛn we nɔ de tek bɔku mɔni, we de ɛp fɔ mek di opareshɔn wok fayn ɛn fɔ ridyus di tɛm we dɛn de wok.
| ɛgzampul # | S3-350 we de na di wɔl |
| Lɔng | 350mm frɔm di bɔt to di edj fɔ ed yunit, 110mm ~ 3000mm na kɔstɔmayz |
| Tin dɛn | stenlɛs stiɛl prob ɛn NBR flot |
| Fɔ put am na di mawnten | BSP 1 1/4' trɛd, BSP 1 1/2' trɛd, NPT 1 1/2' trɛd, we dɛn kin kɔt |
| Di tin we dɛn kin du | 0-190ohm ɔ 240-33ohm, we yu kin kɔstɔmayz |
| Sɔlv | 21mm in rεsכlushכn (difכlt) |
| Flot dimɛnshɔn | 35*32 NBR we de na di wɔl |
| Kebul lɔng | difɔlt lɔng na 460mm we nɔ gɛt kɔnɛkta; lɔng na tin we pɔsin kin kɔstɔmayz |
Trak dɛn we dɛn kin yuz fɔ du biznɛs
Insay kɔmɛshɔnal motoka dɛn, di stenlɛs stiɛl 304 fiul tank lɛvɛl sɛns wit rɛsistiv ɔtput de gi kɔrɛkt ɛn rili fiul lɛvɛl monitarin. Dis impɔtant fɔ di flet manejmɛnt, bikɔs i de ɛp fɔ trak di fiul kɔnsɔmshɔn ɛn plan fɔ rifil fayn fayn wan. Di strɔng kɔnstrɔkshɔn we di sɛns gɛt de mek shɔ se i de te we di rod tranga, i de ridyus di risk fɔ damej ɛn i de mek i liv lɔng.
Jɛnɛratɔ Sɛt dɛn:
Fɔ jenɛra sɛt, dis sɛns de mek shɔ se i kɔntinyu fɔ wok bay we i de wach di fiul lɛvɛl kɔrɛkt wan. I de mek dɛn nɔ shutdown we dɛn nɔ bin de ɛkspɛkt bikɔs di fiul nɔ bɔku, we impɔtant mɔ na di impɔtant bak-ap pawa sistem dɛn. Di resistiv autput alaw fɔ izi intagreshɔn wit di monitarin sistɛm dɛn we de naw, we de gi rial-taym data we de ɛp fɔ mek dɛn kɔntinyu fɔ gɛt di bɛst fiul lɛvɛl ɛn fɔ ridyus di dawt tɛm.
Trak dɛn we dɛn kin yuz fɔ ɛnjɔy dɛnsɛf (RV): .
Insay RV dɛn, dɛn kin yuz di sɛns fɔ wach di lɛvɛl dɛn na difrɛn tank dɛn, lɛk wata ɛn west tank dɛn. I prɛsis ridin dɛn de ɛp fɔ mek di tank nɔ bɔku ɛn mek shɔ se dɛn de manej di tank dɛn fayn fayn wan, ɛn dis de mek di ɔl travul ɛkspiriɛns bɛtɛ. Di sensor in kompitibiliti wit RV monitarin sistem alaw fɔ seamles intagreshɔn ɛn izi instɔleshɔn.
Sprɛy Tank dɛn : .
Fɔ agrikalchɔral ɛn industrial sprɛy tank dɛn, di sɛns de gi prɛsis lɛvɛl monitarin, we de mek shɔ se dɛn yuz di kɔrɛkt amɔnt ɔf likwid. Dis de ɛp fɔ mek di aplikeshɔn prɔses bɛtɛ ɛn fɔ ridyus west. Di stenlɛs stiɛl kɔnstrɔkshɔn de mek shɔ se di sɛns de kɔntinyu fɔ abop pan ivin we dɛn yuz am wit difrɛn kemikal ɛn likwid dɛn.
Marin Tank dɛn : .
Insay marin aplikeshɔn, dɛn kin yuz di sɛns fɔ wach di fiul lɛvɛl na bot ɛn ship. I stenlɛs stiɛl 304 matirial we nɔ de rɔtin, fayn fɔ di harsh marin ɛnvayrɔmɛnt, we de mek shɔ se dɛn kin abop pan am fɔ lɔng tɛm. Rial-taym monitarin de mek sef ɛn nevigishɔn bɛtɛ, we de ɛp fɔ mek dɛn nɔ gɛt prɔblɛm dɛn we gɛt fɔ du wit fiul we dɛn de travul.
Tank dɛn fɔ kip tin dɛn : .
Fɔ stɔrɔj tank dɛn, di sɛns de ɛp fɔ manej invɛntari bay we i de gi kɔrɛkt fiul lɛvɛl data. Dis kin ɛp fɔ mek di wata nɔ bɔku ɛn fɔ mek dɛn kɔntinyu fɔ gɛt di rayt sapɔt lɛvɛl. Di resistiv autput na kompitibul wit difrɛn monitarin sistem, we mek am wan versatile sɔlvishɔn fɔ manej fiul stɔrɔj fasiliti.