| شتون: | |
|---|---|
د ډول لیول سینسر کې د S3 کورنۍ BSP 1 1/4' تار په مختلفو غوښتنلیکونو کې د مایع کچې څارلو لپاره خورا د تطبیق وړ حل دی. د سټینلیس سټیل 304 څخه جوړ شوی، دا د ښه پایښت او د زنګونو مقاومت وړاندې کوي، دا د سمندري اوبو ټانکونو، د تیلو ټانکونو لپاره مناسب کوي، او د 1mm د ګمرک وړ ټانکونو اوږدوالی لري. 3000mm، د مختلفو سایزونو په ټانکونو کې د نصبولو اجازه ورکوي، دا د 0-190 ohm یا 240-33 ohm مقاومت لرونکي محصول رینج چمتو کوي، د څارنې سیسټمونو پراخه لړۍ سره مطابقت یقیني کوي، لکه څنګه چې د فلوټ کچه لوړیږي او د لیول سطح ته ښکته کیږي. ګیج، په تقاضا چاپیریال کې د مایع کچې اغیزمن مدیریت لپاره دقیق او د باور وړ اندازه کول.
دا سینسر د مقاومتي محصول پر اصولو کار کوي، د تیلو دقیق او دوامداره اندازه اندازه کوي. لکه څنګه چې په ټانک کې د تیلو کچه بدلیږي، د سینسر مقاومت د هغې سره سم توپیر لري، د تیلو مقدار دقیق نظارت ته اجازه ورکوي. دا خصوصیت په ځانګړي توګه د بیړیو مدیرانو او آپریټرانو لپاره ګټور دی څوک چې اړتیا لري د تیلو مصرف تعقیب کړي او د خپلو وسایطو او جنراتورونو اغیزمن عملیات ډاډمن کړي.
د سینسر ډیزاین د تیلو ټانک اندازې او تشکیلاتو پراخه لړۍ سره اسانه نصب او مطابقت تضمینوي. د دې کمپیکٹ او قوي ساختمان د نصب یا عملیاتو پرمهال د زیان خطر کموي ، د اوږدې مودې اعتبار او لږترلږه ساتنې اړتیاوې تضمینوي. سربیره پردې ، د مقاومت لرونکي محصول سیګنال د ډیری موجوده نظارت سیسټمونو سره مطابقت لري ، په موجوده ترتیبونو کې بې سیمه ادغام اسانه کوي.
په ټولیز ډول، د سټینلیس سټیل 304 د تیلو ټانک کچه سینسر په سوداګریزو موټرو او جنراتور سیټونو کې د تیلو مدیریت مطلوب کولو لپاره اړینه برخه ده. دا د اعتبار وړ، دقیق، او ارزانه د تیلو د کچې څارنه چمتو کوي، د عملیاتي موثریت لوړولو او د وخت کمولو کې مرسته کوي.
| ماډل # | S3-350 |
| اوږدوالی | 350mm له ښکته څخه د سر واحد څنډې ته، 110mm ~ 3000mm د دودیز وړ دی |
| مواد | د سټینلیس سټیل تحقیقات او د NBR فلوټ |
| پورته کول | BSP 1 1/4' تار، BSP 1 1/2' تار، NPT 1 1/2' تار، د کمولو وړ |
| محصول | 0-190ohm یا 240-33ohm، د اصلاح وړ |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm (ډیفالټ) |
| د فلوټ ابعاد | 35*32 NBR |
| د کیبل اوږدوالی | ډیفالټ اوږدوالی 460mm دی پرته له نښلونکي؛ اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
سوداګریز وسایط
په سوداګریزو موټرو کې، د سټینلیس سټیل 304 د تیلو ټانک کچه سینسر د مقاومت لرونکي محصول سره دقیق او د باور وړ تیلو کچه څارنه چمتو کوي. دا د بیړیو مدیریت لپاره خورا مهم دی، ځکه چې دا د تیلو مصرف تعقیب او په اغیزمنه توګه د بیا ډکولو پلان کولو کې مرسته کوي. د سینسر قوي ساختمان د سړک په سختو شرایطو کې دوام تضمینوي، د زیان خطر کموي او د دې عمر اوږدوي.
د جنراتور سیټونه:
د جنراتور سیټونو لپاره، دا سینسر د تیلو د کچې په سمه توګه څارلو سره دوامداره عملیات یقیني کوي. دا د ټیټ تیلو له امله د غیر متوقع بندیدو مخه نیسي، کوم چې په ځانګړي ډول د بریښنا په مهم سیسټمونو کې مهم دی. مقاومت لرونکی محصول د موجوده څارنې سیسټمونو سره اسانه ادغام ته اجازه ورکوي ، د ریښتیني وخت ډیټا چمتو کوي چې د تیلو مطلوب کچې ساتلو او د وخت کمولو کې مرسته کوي.
تفریحي وسایط (RVs):
په RVs کې، سینسر د اوبو او فاضله ټانکونو په ګډون د مختلفو ټانکونو د کچې څارلو لپاره کارول کیږي. د دې دقیق لوستل د ډیریدو مخنیوي کې مرسته کوي او د ټانک موثر مدیریت ډاډمن کوي ، د سفر عمومي تجربې ته وده ورکوي. د RV څارنې سیسټمونو سره د سینسر مطابقت د بې سیمه ادغام او اسانه نصبولو لپاره اجازه ورکوي.
د سپری ټانکونه :
د کرنیزو او صنعتي سپری ټانکونو لپاره ، سینسر دقیق کچه څارنه چمتو کوي ، ډاډ ترلاسه کوي چې د مایع سمه اندازه کارول کیږي. دا د غوښتنلیک پروسې په ښه کولو او د ضایعاتو کمولو کې مرسته کوي. د سټینلیس سټیل جوړښت ډاډ ورکوي چې سینسر د اعتبار وړ پاتې کیږي حتی کله چې د مختلف کیمیاوي موادو او مایعاتو سره کارول کیږي.
سمندري ټانکونه :
په سمندري غوښتنلیکونو کې، سینسر په کښتیو او کښتیو کې د تیلو د کچې د څارلو لپاره کارول کیږي. د دې د زنګ په وړاندې مقاومت لرونکي سټینلیس سټیل 304 مواد د سخت سمندري چاپیریال لپاره مثالی دی ، د اوږدې مودې اعتبار ډاډمن کوي. د ریښتیني وخت نظارت خوندیتوب او نیویګیشن ته وده ورکوي ، د سفرونو پرمهال د تیلو پورې اړوند مسلو مخنیوي کې مرسته کوي.
د ذخیره کولو ټانکونه :
د ذخیره کولو ټانکونو لپاره، سینسر د تیلو د کچې دقیق معلوماتو چمتو کولو سره د موجوداتو مدیریت کې مرسته کوي. دا د ډیر جریان مخنیوي او د کافي اکمالاتو کچې ساتلو کې مرسته کوي. مقاومت لرونکي محصول د نظارت مختلف سیسټمونو سره مطابقت لري ، دا د تیلو ذخیره کولو تاسیساتو اداره کولو لپاره یو هر اړخیز حل رامینځته کوي.