Iyo mechanic level gauge chishandiso chinochinjika chakagadzirirwa kutarisa mazinga emvura mumvura uye matangi emafuta.
Inopa nzira yakatwasuka uye yakavimbika yekuyera kuyerwa uye kuratidza, kubatanidza mabasa aya muchikamu chimwe pasina kudiwa kwekunze kwemagetsi.
Izvi zvinonyanya kubatsira mumashandisirwo akadai sematangi emvura uye matangi emafuta uko kuenderera uye kusingapindirwe nhanho yekutarisa kwakakosha.
Chiyero chekuyangarara chegeji chinokwira nekudonha pamwero wemvura, ichipa chiratidzo chechokwadi uye chakananga, icho chakakosha kudzivirira mafashama kana kuona kuti matangi haasi kuoma.
Kugara kwayo uye kushaikwa kwezvikamu zvemagetsi zvinoitawo kuti ive yakakodzera kune nharaunda umo simba ringave risingawirirani kana uko njodzi yekukundikana kwemagetsi yakakwira.
Izvi zvinoita kuti iyo mechanic level gauge ive sarudzo yakanaka kune akasiyana siyana ekushandisa, kubva kumaindasitiri ekumisikidza kusvika pakushandiswa kwekugara.
Yakanakira ese emafuta uye emvura matangi, yedu mechanic level geji iri nyore kuisa nekuchengetedza, zvichiita kuti ive sarudzo inoshanda kune akasiyana maapplication. Zvingave zvechimbichimbi backup masisitimu kana kuenderera mberi kwekushanda, geji iyi inosimudzira kushanda zvakanaka nekugonesa kutonga kwakasimba kwemafuta / mvura.
| muenzaniso # | BMGF-450 |
| Urefu | 450mm kubva pasi penaironi flange |
| Material | PA66 nylon flange uye NBR inoyangarara |
| Output | Empty kusvika pamwero wakazara |
| Float dimension | 39*50mm |
| Thread | SAE-5 gomba muenzaniso |
| Optional accessory | NBR gasket uye inokwirisa screws |
| Mashoko | Kureba kuri customizable kubva 110 ~ 1500mm |