ميڪيڪل ليول گيج هڪ ورسٽائل ڊيوائس آهي جيڪو پاڻي ۽ ٻارڻ جي ٽينڪن ۾ مائع جي سطح جي نگراني لاءِ ٺهيل آهي.
اهو سطح جي ماپ ۽ ڊسپلي لاءِ هڪ سڌو ۽ قابل اعتماد طريقو پيش ڪري ٿو، انهن ڪمن کي هڪ يونٽ ۾ ضم ڪرڻ کان سواءِ ٻاهرين بجلي جي فراهمي جي ضرورت کان سواءِ.
اهو خاص طور تي ايپليڪيشنن ۾ فائدي وارو آهي جهڙوڪ پاڻي جي ٽينڪ ۽ ايندھن جي ٽينڪ جتي مسلسل ۽ بي ترتيب سطح جي نگراني ضروري آهي.
گيج جو فلوٽ ميڪنزم مائع جي سطح سان اڀري ۽ هيٺ اچي ٿو، هڪ صحيح ۽ سڌو بصري اشارو مهيا ڪري ٿو، جيڪو اوور فلوز کي روڪڻ يا ان ڳالهه کي يقيني بڻائڻ لاءِ ضروري آهي ته ٽينڪ سڪي نه وڃن.
ان جي استحڪام ۽ اليڪٽرانڪ اجزاء جي کوٽ پڻ ان ماحول لاءِ موزون بڻائي ٿي جتي طاقت متضاد هجي يا جتي بجلي جي ناڪامي جو خطرو وڌيڪ هجي.
هي ميڪيڪل ليول گيج کي ايپليڪيشنن جي وسيع رينج لاءِ هڪ مثالي انتخاب بڻائي ٿو، صنعتي سيٽنگن کان وٺي رهائشي استعمال تائين.
ايندھن ۽ پاڻي جي ٽانڪن لاءِ مثالي، اسان جي مشيني ليول گيج کي انسٽال ڪرڻ ۽ برقرار رکڻ آسان آھي، ان کي مختلف ايپليڪيشنن لاءِ عملي پسند بڻائيندي. ڇا ايمرجنسي بيڪ اپ سسٽم لاءِ هجي يا لڳاتار آپريشن لاءِ، هي گيج ٻارڻ/پاڻيءَ جي سطح جي فعال انتظام کي فعال ڪندي آپريشنل ڪارڪردگي کي وڌائي ٿو.
| ماڊل # | BMGF-450 |
| ڊگھائي | 450mm نائلون flange جي تري کان |
| مواد | PA66 نائلون flange ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | مڪمل سطح تي خالي ڪريو |
| فلوٽ جي ماپ | 39 * 50mm |
| ٿلهو | SAE-5 سوراخ نموني |
| اختياري لوازمات | NBR gasket ۽ چڙهڻ اسڪرو |
| ريمارڪس | ڊگھائي 110 ~ 1500mm کان حسب ضرورت آهي |