| Prieinamumas: | |
|---|---|
Mechaninis lygio matuoklis yra universalus prietaisas, skirtas stebėti skysčių lygį tiek vandens, tiek kuro bakuose.
Tai paprastas ir patikimas lygio matavimo ir rodymo metodas, integruojant šias funkcijas į vieną įrenginį, nereikalaujant išorinio maitinimo šaltinio.
Tai ypač naudinga tokiose srityse kaip vandens bakai ir degalų bakai, kur būtinas nuolatinis ir nepertraukiamas lygio stebėjimas.
Matuoklio plūdės mechanizmas pakyla ir krinta kartu su skysčio lygiu, užtikrinant tikslią ir tiesioginę vizualinę indikaciją, kuri yra labai svarbi norint išvengti perpildymo arba užtikrinti, kad bakai neišsausėtų.
Dėl patvarumo ir elektroninių komponentų trūkumo jis taip pat tinka aplinkoje, kurioje gali būti nenuoseklus maitinimas arba didelė elektros energijos tiekimo sutrikimo rizika.
Dėl to mechaninis lygio matuoklis yra idealus pasirinkimas įvairioms reikmėms, nuo pramoninių iki gyvenamųjų patalpų.
Idealiai tinka tiek degalų, tiek vandens bakams, mūsų mechaninis lygio matuoklis yra lengvai montuojamas ir prižiūrimas, todėl tai yra praktiškas pasirinkimas įvairioms reikmėms. Nesvarbu, ar tai būtų avarinės atsarginės sistemos, ar nuolatinis veikimas, šis matuoklis padidina veiklos efektyvumą, nes leidžia aktyviai valdyti kuro / vandens lygį.
| modelis Nr. | BMGF-450 |
| Ilgis | 450 mm nuo nailoninio flanšo apačios |
| Medžiaga | PA66 nailono flanšas ir NBR plūdė |
| Išvestis | Tuščia iki viso lygio |
| Plūdės matmuo | 39*50mm |
| Siūlas | SAE-5 skylių modelis |
| Pasirenkamas priedas | NBR tarpiklis ir tvirtinimo varžtai |
| Pastabos | Ilgis reguliuojamas nuo 110 iki 1500 mm |