| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Is e inneal sùbailte a th’ anns an t-slat-tomhais ìre meacanaigeach a chaidh a dhealbhadh airson sùil a chumail air ìrean lionn ann an tancaichean uisge is connaidh.
Tha e a’ tabhann dòigh neo-fhillte agus earbsach airson tomhas ìre agus taisbeanadh, ag amalachadh nan gnìomhan sin ann an aon aonad gun fheum air solar cumhachd bhon taobh a-muigh. Tha seo gu sònraichte buannachdail ann an tagraidhean leithid tancaichean uisge agus tancaichean connaidh far a bheil sgrùdadh ìre leantainneach agus gun bhriseadh riatanach. Bidh uidheamachd fleòdraidh an t-slat-tomhais ag èirigh agus a’ tuiteam leis an ìre leaghan, a’ toirt seachad sealladh lèirsinneach ceart is dìreach, a tha deatamach airson casg a chuir air cus sruthadh no dèanamh cinnteach nach ruith tancaichean tioram. Tha a sheasmhachd agus dìth cho-phàirtean dealanach cuideachd ga dhèanamh freagarrach airson àrainneachdan far am faodadh cumhachd a bhith neo-chunbhalach no far a bheil cunnart fàilligeadh cumhachd àrd. Tha seo a’ fàgail an tomhas ìre meacanaigeach na dheagh roghainn airson raon farsaing de thagraidhean, bho shuidheachadh gnìomhachais gu cleachdadh còmhnaidh.
Fìor mhath airson an dà chuid tancaichean connaidh is uisge, tha an tomhas ìre meacanaigeach againn furasta a chuir a-steach agus a chumail suas, ga dhèanamh na roghainn practaigeach airson diofar thagraidhean. Ge bith an ann airson siostaman cùl-taic èiginneach no obrachadh leantainneach, tha an t-slat-tomhais seo ag àrdachadh èifeachdas obrachaidh le bhith a’ comasachadh riaghladh for-ghnìomhach air ìrean connaidh / uisge.
| modail # | MMGD-250 |
| Fad | 250mm bho bhonn an flange nylon |
| Stuth | PA66 nyon fange agus NBR a ’seòladh |
| Toradh | Falamh gu làn ìre |
| Meud fleòdraidh | 39*50mm |
| Snàthainn | M45*2 |
| Flange Roghainneil | Tha pasgan flange 6-toll agus inneal-atharrachaidh tàthaidh ri fhaighinn |
| Beachdan | Tha fad fom gnàthaichte 110-1500mm |
Mara:
Bithear a’ cleachdadh gasaichean ìre meacanaigeach ann an tagraidhean mara airson sùil a chumail air ìrean connaidh agus lioftaichean eile a tha deatamach airson obrachadh shoithichean is shoithichean mara eile.
Riaghladh connaidh is lùtha:
Tha iad air am fastadh ann an siostaman riaghlaidh connaidh gus sùil a chumail air ìrean connaidh ann an tancaichean stòraidh, a’ dèanamh cinnteach à caitheamh agus riaghladh connaidh èifeachdach.
Tha grunn phrìomh cheuman ann a bhith a’ stàladh tomhas ìre meacanaigeach:
Tagh an t-àite sreapachaidh ceart:
Tagh àite iomchaidh airson an t-slat-tomhais far an urrainn dha ìre an uisge a thomhas gu ceart, a’ seachnadh chnapan-starra.
Ullaich an làrach:
Glan an raon stàlaidh gus dèanamh cinnteach gu bheil e iomchaidh agus gus casg a chuir air casg.
Stàlaich an Sensor:
Lean stiùireadh an neach-dèanamh ceum air cheum gus an t-slat-tomhais a chuir suas gu tèarainte.
Dèan deuchainn air an t-slat-tomhais:
Às deidh an stàladh, dèan deuchainn air an t-slat-tomhais gus sgrùdadh & dèanamh cinnteach gu bheil e a’ freagairt gu ceart ri atharrachaidhean ìre uisge.
Cumail suas cunbhalach:
Stèidhich dòigh-obrach airson sgrùdadh agus cumail suas an t-slat-tomhais airson an coileanadh as fheàrr bho àm gu àm, leithid sgrùdadh lèirsinneach agus glanadh.