| Dostupnosť: | |
|---|---|
Snímač hladiny BFS-265 je starostlivo vyrobený na účely presného monitorovania hladiny vody v odparovacích chladiacich systémoch. Zaisťuje spoľahlivú a stálu prevádzku s plavákovým mechanizmom, ktorý generuje stály prúd monitorovacích signálov, ktoré možno prepojiť buď s ovládacím panelom alebo hladinomerom. Flexibilita snímača presahuje rámec vody, pretože je schopný detekovať hladiny v širokej škále nekorozívnych kvapalín, vďaka čomu je vhodný na použitie v rôznych nastaveniach nádrží.

| model # | BFS-265 |
| Dĺžka | 265 mm od spodnej časti skrutky s hlavou |
| Materiál | PP stonka a plavák |
| Výstup | 0-3,3 V DC |
| Rozlíšenie | 12 mm |
| Plavákový roz | 26*26 |
| Dĺžka kábla | 60' so 6-kolíkovým konektorom, dĺžka je prispôsobiteľná |
| Interné NTC | na spodnej časti vnútornej dosky plošných spojov, aby sa snímala teplota kvapaliny |
| Externé NTC | spolu s káblom na snímanie okolitej teploty |
| Držiak | hliník; je to voliteľné |