| Pieejamība: | |
|---|---|
BFS-265 līmeņa sensors ir rūpīgi izstrādāts, lai precīzi uzraudzītu ūdens līmeni iztvaikošanas dzesēšanas sistēmās. Tas nodrošina uzticamu un pastāvīgu darbību, ar tā pludiņmehānismu, kas ģenerē vienmērīgu uzraudzības signālu plūsmu, ko var savienot vai nu ar vadības paneli, vai līmeņa mērītāju. Sensora elastība pārsniedz ūdeni, jo tas spēj noteikt līmeņus plašā nekorozīvo šķidrumu klāstā, padarot to piemērotu lietošanai dažādos tvertnes iestatījumos.

| modelis Nr. | BFS-265 |
| Garums | 265 mm no galvas skrūves apakšas |
| Materiāls | PP kāts un pludiņš |
| Izvade | 0-3,3 V līdzstrāva |
| Izšķirtspēja | 12 mm |
| Pludiņa izmērs | 26*26 |
| Kabeļa garums | 60 ' ar 6 kontaktu savienotāju, garums ir pielāgojams |
| NTC iekšējais | iekšējās PCB apakšā, lai uztvertu šķidruma temperatūru |
| NTC ārējais | kopā ar kabeli, lai uztvertu apkārtējās vides temperatūru |
| Kronšteins | alumīnijs; tas nav obligāti |