| Disponibilitéit: | |
|---|---|
De BFS-265 Niveau Sensor ass virsiichteg erstallt fir den Zweck präzis d'Waasserniveauen an evaporative Killsystemer ze iwwerwaachen. Et suergt fir eng zouverlässeg a konstant Operatioun, mat sengem Float-baséierte Mechanismus deen e stännege Stroum vun Iwwerwaachungssignaler generéiert, déi entweder mat engem Kontrollpanel oder engem Niveaumeter verbonne kënne ginn. D'Flexibilitéit vum Sensor erstreckt sech iwwer Waasser, well et fäeg ass Niveauen an enger breet Palette vun net-korrosive Flëssegkeeten z'entdecken, sou datt et gëeegent ass fir an diversen Tankastellungen ze benotzen.

| Model # | BFS-265 |
| Längt | 265mm vun ënnen vun der Kappschrauwen |
| Material | PP Stamm a Schwämm |
| Ausgang | 0-3,3 V DC |
| Opléisung | 12 mm |
| Float Dimensioun | 26*26 |
| Kabel Längt | 60 'mat 6-Pin Connector, Längt ass personaliséierbar |
| NTC intern | um Enn vum banneschten PCB, fir d'Flëssegkeetstemperatur ze spieren |
| NTC extern | zesumme mam Kabel, fir Ëmfeldtemperatur ze spieren |
| Klammer | Aluminium; et ass fakultativ |