| Beskikberens: | |
|---|---|
De S3 famylje BSP 1 1/4' thread yn type nivo sensor is in alsidige oplossing ûntworpen foar it kontrolearjen fan floeistofnivo's yn ferskate tanks. Makke fan roestfrij stiel 304, dizze sensor is robúst en duorsum, geskikt foar in ferskaat oan tapassingen, ynklusyf marinewettertanks, brânstoftanks en tanks. maten It biedt in resistive útfierberik fan 0-190 ohm of 240-33 ohm, mei ekstra opsjes foar stroom- of spanningsútgongen, en soarget foar kompatibiliteit mei ferskate monitorsystemen.
| model # | S3-300 |
| Lingte | 300mm fan 'e boaiem nei de râne fan' e holle ienheid, 110mm ~ 3000mm is oanpasber |
| Materiaal | roestfrij stiel sonde en NBR float |
| Montage | BSP 1 1/4' thread, BSP 1 1/2' thread, NPT 1 1/2' thread, cutomizable |
| Utfier | 0-190ohm of 240-33ohm, oanpasber |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje (standert) |
| Float diminsje | 35*32 NBR |
| Kabel lingte | standert lingte is 460mm sûnder connector; lingte is oanpasber |