| شتون: | |
|---|---|
د میخانیکي کچې ګیج د برج لایټر سینسر غوښتنلیکونو لپاره د باور وړ حل دی ، په ځانګړي توګه د جنراتور ټانکونو کې. دا وسیله په یو واحد کې د کچې څارنه او نندارې سره یوځای کوي، پرته له دې چې بهرنۍ بریښنا سرچینې ته اړتیا ولري د تیلو د کچې مستقیم لید لید وړاندې کوي. د دې فلوټ میکانیزم د تیلو سره راپورته کیږي او راټیټیږي ، د دقیق او ریښتیني وخت کچې نښې ډاډمن کوي. د نایلان سر او د المونیم اخراج اصلي بدن سره جوړ شوی ، ګیج ډیزاین شوی ترڅو د سخت شرایطو سره مقاومت وکړي او د زنګ په وړاندې مقاومت وکړي. دا د سټیشنري او ګرځنده جنراتور ټانکونو کې د کارولو لپاره مثالی کوي ، چیرې چې د سونګ کچې څارنه د عملیاتي موثریت او خوندیتوب لپاره خورا مهم دی. د میخانیکي کچې ګیج سادگي او اعتبار د بریښنا پورې اړوند ناکامیو خطر له مینځه وړي ، د لګښت مؤثره او ټیټ ساتنې حل چمتو کوي.
| ماډل # | MMGD-250 |
| اوږدوالی | د نایلان فلانج له ښکته څخه 250mm |
| مواد | PA66 nyon fange او NBR فلوټ |
| محصول | په بشپړه کچه خالي |
| د فلوټ ابعاد | 39*50mm |
| موضوع | M45*2 |
| اختیاري Flange | د 6 سوراخ فلانج پیک او ویلډینګ اډاپټر شتون لري |
| څرګندونې | اوږدوالی د اصلاح وړ فوم 110-1500mm دی |
صنعتي پروسې:
د میخانیکي کچې ګیجونه په صنعتي پروسو کې کارول کیږي چې په کانټینرونو کې د مایعاتو ذخیره کول یا ډکول شامل دي. دوی په ډرمونو، رګونو، ټانکونو او نورو پروسس تجهیزاتو کې د مایع د کچې د څارنې لپاره اړین دي.
کیمیاوي او پیټرو کیمیکل صنعتونه: دا ګیجونه په ځانګړي ډول په چاپیریال کې ګټور دي چیرې چې مایع په لوړ فشار او لوړه تودوخې کې زیرمه کیږي. دوی کولی شي د سختو شرایطو سره مقاومت وکړي او د دقیقې کچې اندازه چمتو کړي.